Spôsob a cena dopravy

Tovar doručujeme kuriérskou službou resp. zmluvným prepravcom na adresu uvedenú v objednávke. Pri potvrdení objednávky budete z našej strany kontaktovaný za účelom dohodnutia sa na presnom dni doručenia. V deň doručenia je samozrejmosťou avizácia vodiča hodinu pred príjazdom.

Zmluvný prepravca využívaný našou spoločnosťou je školený na prepravu krehkého tovaru. Preto sa nám darí minimalizovať mieru poškodenia tovaru pri preprave.    

Dodacie lehoty pre jednotlivé produkty sú uvedené v záložke Dodacie lehoty.

Zákazník je povinný skontrolovať obal a obsah zasielky (pri preprave tovaru kurierom je mozne tovar pri preberani otvorit a skontrolovat stav zasielky). V prípade zisteného poškodenia je nutné spísať protokol o poškodenom obale alebo zásielku neprevziať. Neskôr zistené reklamácie mechanického poškodenia spôsobeného prepravou nebudú akceptované.

V prípade, že po rozbalení tovaru zístíte poškodenie, ktoré nebolo spôsobené prepravou, neodkladne nás kontaktujte - najneskôr však nasledujúci pracovný deň.

PRI DORUČENÍ TOVARU VÄČŠÍCH ROZMEROV JE POTREBNÉ ZABEZPEČIŤ POMOC MIN. 2 OSÔB.

POPLATKY ZA PREPRAVU (pri tovaroch s označením Doprava zdarma koncový zákazník neplatí cenu dopravy. Pokiaľ nie je uvedené inak objednávky v hodnote nad 250 EUR sú doručované zadarmo. Pokiaľ sa cena dopravy pri objednávke započíta, táto bude následne našim pracovníkom manuálne stornovaná )

Tovar s hmotnosťou do 50 kg:
Kuriérskou službou v celej SR 6,99 EUR s DPH

Tovar s hmotnosťou nad 50 kg (liatinové vane, obklady a dlažby, objednávky viacej kusov tovarov v cene do 250 EUR apod.):
Kuriérskou službou v celej SR 13,99 EUR s DPH

Obklady a dlažby:

nákup obkladov a dlažby do 300,00 EUR s DPH je cena dopravy 15,00 EUR za objednávku

nákup obkladov a dlažby nad 300,00 EUR s DPH doprava je bez poplatkov (zdarma)

Dovoľujeme si Vás upozorniť, minimálna výška nákupu obkladov a dlažieb a keramiky (umyvadlá, klozety a bidety) je 100,00 EUR s DPH.


Spoločnosť si vyhradzuje právo zmeniť cenu za dodanie tovaru kuriérskou službou o čom Vás budeme predtým telefonicky informovať a vyžiadame si súhlas!

 

POZNÁMKA

Naša sploločnosť sa snaží o minimalizovanie predajných cien a to tak optimalizovaním našich nákupných cien ako aj optimalizovaním cien prepravy. Bohužiaľ pri veľmi nízkom objeme nákupu nedokážeme Vás kvalitne obslúžiť. Preto sme pristúpili k rozhodnutiu obmedziť nákupy pod 50 EUR vrátane DPH a prepravy.

Za pochopenie ďakujeme

Tím KupelneOnline.sk

Bežné hodiny doručenia sú v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00 hod.

PREPRAVA TOVARU DO Českej repupliky

Cena a podmienky prepravy tovaru do Českej republiky sa riadia podľa osobitných podmienok.

Do Českej republiky prepravujeme tovary z kategórií KUCHYNSKÉ DREZY, VODOVODNÉ a KUCHYNSKÉ BATÉRIE, DRVIČE ODPADU, SPRCHOVÉ KÚTY, SPRCHOVÉ VANIČKY. Tovar prepravujeme kuriérskou službou TOP TRANS,s.r.o. Platba za tovar je formou dobierky (kuriérovi pri prevzatí tovaru).

Platba za tovar je v CZK za aktuálny kurz vyhlásený Národnou bankou Slovenska platný pri dodaní tovaru.

Cena dopravy za zásielku (kompletnú objednávku) je 14,99 EUR s DPH ( 451,59 Sk). (pokiaľ nie je uvedené inak objednávky v hodnote nad 350 EUR sú doručované zadarmo. Pokiaľ sa cena dopravy pri objednávke započíta, táto bude následne našim pracovníkom manuálne stornovaná )

Záruka na tovar dodávaný do Českej republiky je poskytovaná jednotne v rámci Českej a Slovenskej republiky.

 

 


 

Načítava sa...